Tuna Elektrik Enstruman Mak. Proje Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 2000 tarihinde 3 ortaklı firma olarak İzmit'te kurulmuştur. Daha sonra ortaklarından ayrılarak Istanbul'da 2005 Yakup HOCALAR tarafından kurulmuştur.

Bu geniş ve deneyimli kadrosuyla elektrik, elektronik, enstruman, otomasyon,ex-proof sistemler ve makina mühendisliği konularında ülkenin en iyi firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

 TUNA ELEKTRİK başarısını; ekip çalısması, iş güvenliği ve işçi sağliğı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylasmasına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise, verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmaktır.

TUNA Elektrik; EX-Proof Tesisatlar, kapalı hücre salt merkezleri, O.G. ve A.G. güç, dağıtım ve kompanzasyon panelleri, endüstriyel kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, aydınlatma, enstrüman ve makine montajlarını yapmaktadır. Ayrıca projelerinin yelpazesini elektronik, pnömatik, PCs, PLC, SCADA yazılım ve tasarım konularında tecrübeli mühendisleriyle daha da genişletmektedir.

İşiniz ve projeniz ne olursa olsun, firmamız hızlı ve güvenilir biçimde siz müşterilerimize hizmet verecektir. İster iş, ister bilgi için TUNA'yı aramanızdan memnuniyet duyarız. Çünkü; Size hizmet etmek için varız.

- Güler yüz, müsteri memnuniyeti ve toplam kalite
- Her işi küçük büyük ayırt etmeden süratle uygulamak ve titizlikle yapmak.
- Müsterilerimize hizmet heyecanımızı hiç azaltmamak.
- Ilişkimizde güven sağlığı açiklik ve doğruluğu hep ön planda tutmak.
- Sirketimizin çalışanlarıyla bir bütün olduğunun bilincinde olmak.
- Şirketimizin itibarını korumak ve işimizle gurur duymak
- Temiz bir çevre bilincine sahip olmak ve bunu bizimle çalışanlara da aşılamak

Iş yaptiğimiz sirketleri, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla birlikte takım ruhunu özümseyerek hem kendimizi sürekli geliştirmek hem de ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

© 2006-2007 Tuna Elektrik Limited Şirketi.